Бугаївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Радивилівської громади

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Бугаївської ОТГ

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням  сесії Бугаївської сільської  ради 8-го скликання

_____________2019 року №___

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Бугаївської сільської ради ОТГ

 

Загальні положення

  1.  Відділ освіти, культури, туризму молоді та спорту (далі – відділ) є структурним підрозділом Бугаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади, діє відповідно до Законів України та інших нормативних актів у межах покладених повноважень.
  2. Відділ підзвітний та підконтрольний сільській раді, виконавчому комітету, сільському голові, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.
  3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про культуру», «Про туризм», «Про фізичну культуру і спорт», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України,  розпорядженнями голови ради, цим Положенням і іншими нормативними актами.
  4. Метою Відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері культури та туризму, збереження та популяризації національного і культурного надбання, створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного та туристичного простору Бугаївської об’єднаної територіальної громади та надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Бугаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  5. Посадові інструкції працівників відділу затверджуються сільським головою та погоджуються начальником відділу.
  6. Відділ немає статусу юридичної особи.

Основні завдання і функції 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано